Hizmetlerimiz

En İyi Doktorlarla Çalışıyoruz

Hastalarımızla sadece operasyonları tamamlana kadar değil, operasyon sonrası kısa ve uzun vade de bile takibimizi sürdürüp, ilgili doktorlarla irtibatlarını sağlıyoruz.

Bunu sağlayabilmek için işinde en iyilerden olan doktor ve sağlık çalışanlarıyla birebir iletişim durumundayız. Tedavinin en önemli aşamalarından birinin de hastanın taburcu edildiği andan itibaren başladığının bilincindeyiz.

“”

Mustafa ÖZTÜRK,

TFM Kurucusu

5/5
"Kesinlikle en iyi seçimi yaptığımı düşünüyorum. Gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası süreçlerde gerçekten profesyonel bir hizmet aldım."
Fazıl Sarı
5/5
"Tahmin ettiğimden de iyi bir hizmet aldım. Çok teşekkür ederim her şey için. Hastaya nasıl davranmasını bilen herkesin güvenebileceği bir klinik, tavsiye ederim."
Ebru Kaftan
5/5
"Sandığımdan da kolay ve konforlu geçiti tüm sürecim. Ufak aksaklıklar olsa da genele baktığımda aslında kusursuz bir deneyim geçirdim. Daha fazlasına ihtiyacım yoktu açıkçası."
Dilan Zekioğlu

Sorunlarınızdan Kurtulmaktan Sadece Bir Adım Uzaktasınız

Hasta temsilcilerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak ve sizin için en doğru tedavi sürecini seçecektir, vakit kaybetmeden ücretsiz destek hattımızla irtibata geçin.

Bültenimize Üye Olun

Tüm yeniliklerden anında haberdar olun.

Adres

Kadıköy Mahallesi, Bahçelerarası sk. No:1/21 Kadıköy / İSTANBUL

Bizi Arayın

+90 530 447 86 80

Mail Adresi

destek@travelformed.com

Scroll to Top